U mbajt belhospice bali bamirës “bllaga srbije”

U mbajt belhospice bali bamirës “bllaga srbije”

U mbajt belhospice bali bamirës “bllaga srbije”

U mbajt belhospice bali bamirës “bllaga srbije”

Kompania Bekamend si sponsor i argjendtë dhe donator, ka marrë pjesë në balin bamirës BELhospice me titull “Blaga Srbije” që u mbajt më 11 shtator në Beli Dvor në Beograd.

Në balin e sivjetëm, me përkrahjen e mbi 350 përfaqësuesve të korit diplomatik, sektorit korporativ, përfaqësuesve të kulturës, artit dhe sportit, u grumbulluan gjithsejtë 110.000 EUR.

Mjetet do t’ia mundësojnë ekipit të BELhospice që të vazhdojë të ofrojë shërbime falas të kujdesit për pacientët onkologjikë dhe anëtarëve të familjeve të tyre.

 

Bekament

Forca është në duart e tona

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information that you’ve provided to them or that they’ve collected from your use of their services.
We use cookies to personalise content and ads.